Podsumowanie tegorocznego wyzwania charytatywnego

wyzwanie charytatywne

Podsumowanie tegorocznego wyzwania charytatywnego

 2019

 

Wakacje dobiegły końca, rozpoczął się wrzesień, jednak trudno jest zapomnieć o dopiero co zakończonych urlopach. Osobom, które mają zaplanowany wypoczynek we wrześniu, już szczerze zazdrościmy! No ale czas powrócić do rzeczywistości. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem krótkim podsumowaniem na temat tegorocznej akcji charytatywnej organizowanej przez zespól OrderSoft.

 

Przez ostatnie dwa miesiące uczestnicy wyzwania charytatywnego aktywnie walczyli o kolejne kilometry w celu zasilenia kont wybranych przez nas organizacji. W połowie wyzwania pierwsze przelewy zostały już przekazane fundacjom, a Państwa zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania. Idąc za ciosem podnieśliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej, ustalając kolejne progi i nagrody pieniężne. I choć na ostatniej prostej zabrakło trochę kilometrów, chcielibyśmy zgodnie z obietnicą nagrodzić prawdziwych fighterów za dwumiesięczne zmagania i wylane siódme poty. Wiemy, że walka trwała do ostatnich minut i wszystkim zależało na osiągnięciu postawionego celu.

 

Rowerzyści przejechali łącznie 6900 km i zabrakło im 2100 km do ukończenia wyzwania. Pierwsze miejsce należy do RunBabyRun z wynikiem 1458 km WOW! Na drugim miejscu Maria, która przejechała 1289 km. Trzeci wynik 958 km należy również do kobiety! Emilio ogromne gratulacje. W dyscyplinie bieganie/chodzenie zabrakło zaledwie 590 km! Na szczycie wyzwania znajduję się Bagi z wynikiem 633 km, następnie prawdziwa wojowniczka Maria 491 km (ta sama Maria, która przejechała prawie 1300 km!), a tuż za nią Dawid 453 km. Serdecznie Państwu gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie oraz walkę do końca! Obiecane medale plus nagrody niespodzianki powędrują do zwycięzców z podium, z którymi będziemy kontaktować się przez Endomondo.

 

Łącznie ponad 50 osób pokonało 11 310 km i spaliło 544 335 kalorii, jest to bardzo imponujący wynik, jednak nie wystarczył, aby przekazać drugą pulę pieniędzy organizacjom. Mimo wszystko udało nam się za pierwszym razem i podopieczni obu fundacji ogromnie dziękują za wsparcie i bezinteresowną pomoc!

 

My chcemy złożyć ogromne podziękowania wszystkim uczestnikom wyzwania charytatywnego za udział i wytrwałość. W przyszłym roku znowu planujemy kręcić kilometry z Endomondo. Tymczasem zachęcamy do uprawnia sportu w każdym sezonie i zbierania sił na kolejną akcję.

 

Do zobaczenia za rok! 🙂