Półmetek wyzwania Endomondo już za nami!

Wyzwanie endomondo

Półmetek wyzwania Endomondo już za nami!

 2019

Za nami połowa wakacji więc zgodnie z obietnicą wracamy z krótkim podsumowaniem i niespodzianką 🙂 . Możemy powiedzieć, że jesteśmy z Państwa dumni! Dziękujemy za mobilizację, dyscyplinę i zaangażowanie o czym świadczy gigantyczna ilość pokonanych kilometrów oraz spalonych kalorii.

 

 

Oficjalnie ogłaszamy, że obecny wynik przekracza oczekiwane cele i zrealizowaliśmy przelewy dla:

 

 

 

 

Na tym etapie chcielibyśmy serdecznie pogratulować uczestnikom, którzy wykręcili imponującą liczbę kilometrów i tym samym uplasowali się na pierwszym miejscu. W kategorii „Rower” wyraźnie widać, że najbardziej spragnionym sportowej adrenaliny jest RunBabyRun z wynikiem 1274,21 km. WOW! Natomiast w dyscyplinie bieganie prowadzi Bagi bagrun.pl z dystansem 382.43 km. BRAWO! Trzymamy mocno  kciuki za Marię, która bierze udział w dwóch kategoriach i w obu jest na drugim miejscu! W tegorocznym wyzwaniu startuje łącznie 55 uczestników! Na dzień 07.08.2019 r. w aplikacji Endomondo mamy zanotowane łącznie pokonanych 7286 km i 343 845 spalonych kalorii. Zużyte kalorie można przeliczyć na 764 pączki lub 1146 hamburgerów albo 2300 półlitrowych butelek piwa (zależy co kto lubi ????).

 

 

Jednak nie zatrzymujemy się i zbieramy dalej!

 

 

Pamiętając o drugiej idei tego wyzwania chcemy zapewnić Wam dodatkową motywację i zgodnie z zasadą „jeśli możesz to dokręć… a wiem, że możesz” ustalamy dodatkowe progi:

 

  • dla Roweru 9000 km
  • dla Biegu/Chodzenia 5000 km

 

 

Po ich przekroczeniu wesprzemy każdą z wymienionych powyżej organizacji dodatkową kwotą 500 zł. Nie ma chwili do stracenia, bądźmy aktywni. Doceniamy każdy pokonany kilometr, Państwa bezinteresowność i wspólne działanie w szczytnym celu. Czasu jest coraz mniej, ale wierzymy, że to nie przeszkodzi w osiągnięciu celu, lecz zmotywuje jeszcze bardziej do działania. Tu liczy się każdy trening! Postarajmy się pobić kolejne rekordy i być jeszcze lepszym!

 

 

Damy radę!

Do zobaczenia na trasie 🙂