Odpowiedzialność społeczna

Dbam, bo chcę

 

Człowiek jest częścią przyrody i tylko on może przeciwdziałać i zatrzymać destrukcję otaczającego go środowiska naturalnego. Mamy świadomość, że ekologia w tych czasach to nie moda tylko konieczność i powinna być naszym stylem życia.  Dla nas życie w duchu “zero waste” jest tym, czym chcemy się kierować i chcielibyśmy w jakimś stopniu przekazać tą ideę naszym klientom.

Przez ostatnie półtora roku rozdawaliśmy klientom ekogadżety w postaci toreb do wielokrotnego użytku na zakupy. Wkrótce pojawi się nowy gadżet, który wpisuje się w filozofię “zero waste”.  Będzie to produkt do wielorazowego zastosowania pozwalający zminimalizować produkcję śmieci.

Ze względu na troskę o nasze środowisko naturalne w naszych planach jest również zastosowanie w firmie najnowszej technologii związanej z ekologicznym źródłem energii. Zamierzamy zakupić instalacje fotowoltaiczne, których działanie polega na przekształceniu energii słonecznej na prąd stały. Jest to nasz świadomy wybór. Dzięki temu rozwiązaniu nie wytwarzają się szkodliwe związki oraz gazy cieplarniane.

Pomagam, bo chcę

Podobno pomaganie innym ludziom jest nieodłączną potrzebą każdego człowieka. Stworzyliśmy fundusz z ludźmi o podobnych poglądach, którym nie jest obojętny los najbardziej potrzebujących. Nazywamy się “Apacze uśmiechu” . Nasza działalność wspiera stowarzyszenia oraz inne fundacje, które wymagają pomocy finansowej. Angażujemy się również w sportowe wyzwania charytatywne. To dzięki aplikacji Endomondo nasi klienci z wielkim entuzjazmem biorą czynny udział w wyzwaniach i pokonują setki kilometrów po to by wesprzeć fundacje charytatywne. Cieszymy się, że w jakimś stopniu przyczyniamy się do pojawienia się uśmiechu na twarzach potrzebujących i utwierdzamy się w przekonaniu, że pomaganie ma sens.

Ogromnie kibicujemy Jurkowi Owsiakowi i  co roku wspieramy jego fundację WOŚP.

 Będziemy grać z nim do końca świata i jeden dzień dłużej :-).

WOŚP serduszko

WOŚP serduszko