Odpowiedzialność społeczna

Dbam, bo chcę

 

Człowiek jest częścią przyrody i tylko on może przeciwdziałać i zatrzymać destrukcję otaczającego go środowiska naturalnego. Mamy świadomość, że ekologia w tych czasach to nie moda tylko konieczność i powinna być naszym stylem życia.  Dla nas życie w duchu “zero waste” jest tym, czym chcemy się kierować i chcielibyśmy w jakimś stopniu przekazać tą ideę naszym klientom.

Przez ostatnie półtora roku rozdawaliśmy klientom ekogadżety w postaci toreb do wielokrotnego użytku na zakupy. W tym roku postanowiliśmy stworzyć nowy gadżet, który wpisuje się w filozofię “zero waste”. Nasze wielorazowe woreczki są idealnym zamiennikiem dla plastikowych siatek. Zabierając je na zakupy minimalizujemy produkcję śmieci. Ekologiczne woreczki nadają się idealnie do ważenia i przenoszenia owoców, warzyw, pieczywa, bakalii.

Czas skończyć z foliówkami! Zatem udanych nieszeleszczących zakupów 🙂

woreczki eko

Ze względu na troskę o nasze środowisko naturalne, zastosowaliśmy w firmie najnowszą technologię związaną z ekologicznym źródłem energii. Zamontowaliśmy instalacje fotowoltaiczne, których działanie polega na przekształceniu energii słonecznej na prąd stały.  Jest to nasz świadomy wybór. Dzięki temu rozwiązaniu nie wytwarzają się szkodliwe związki oraz gazy cieplarniane.

Pomagam, bo chcę

Podobno pomaganie innym ludziom jest nieodłączną potrzebą każdego człowieka. Stworzyliśmy fundusz z ludźmi o podobnych poglądach, którym nie jest obojętny los najbardziej potrzebujących. Nazywamy się “Apacze uśmiechu” . Nasza działalność wspiera stowarzyszenia oraz inne fundacje, które wymagają pomocy finansowej. Angażujemy się również w sportowe wyzwania charytatywne. To dzięki aplikacji Endomondo nasi klienci z wielkim entuzjazmem biorą czynny udział w wyzwaniach i pokonują setki kilometrów po to by wesprzeć fundacje charytatywne. Cieszymy się, że w jakimś stopniu przyczyniamy się do pojawienia się uśmiechu na twarzach potrzebujących i utwierdzamy się w przekonaniu, że pomaganie ma sens.

Do tej pory wsparliśmy

2018

2019

2020

2021

2024