Od początku działalności OrderSoft jesteśmy związani z krakowskim producentem oprogramowania, firmą Comarch. Bazując na systemach Comarch ERP XL, Comarch ERP OPTIMA oraz Comarch ERP ALTUM i Comarch Retail. Na bazie tych systemów tworzymy rozwiązania, które pozwalają naszym Klientom lepiej funkcjonować na coraz bardziej wymagającym rynku. Uważnie słuchamy.

Pomagamy nazwać pojawiające się w firmie problemy. Szukamy najlepszych rozwiązań. I znajdujemy przynajmniej bardzo dobre.

Jesteśmy po to, by naszym Partnerom pracowało się lepiej, łatwiej, szybciej, efektywniej. Wspomagamy naszych Klientów w realizacji celów biznesowych, dostarczając kompleksowe systemy wspomagające zarządzanie. Zawsze dbamy, żeby przekazać programy i aplikacje, które rzeczywiście podnoszą sprawność działania. Z tego względu szczególną uwagę zwracamy na indywidualne wymagania danego przedsiębiorstwa. Jeśli jest to potrzebne, tworzymy autorskie aplikacje w pełni zintegrowane z oferowanymi systemami Comarch.

Zespół

Naszą firmę tworzy obecnie kilkunastoosobowy zespół, który posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje w zakresie wdrażania zintegrowanych systemów informatycznych. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy zmierzyć się z każdym wyzwaniem informatycznym naszych Klientów.

Konsultanci

Pierwsza pomoc w sprawach naszych Klientów. Do nich trafiają zgłoszenia od Klientów, które rozwiązują. Zajmują się bieżącą obsługą, a także przeprowadzają wdrożenia i szkolenia.

Programiści

Dbają aby systemy i aplikacje były dopasowane jak najlepiej do potrzeb naszych klientów. Tworzą rozwiązania indywidualne do usprawnienia Państwa biznesu.

Kierownicy projektów

Zarządzają większymi projektami, doprowadzając do ich skutecznego stosowania przez klientów.

Dział handlowy

Dba o jak najlepsze relacje z obecnymi i potencjalnymi Klientami.

Historia firmy

Od początku istnienia, czyli od roku 1995, działamy w branży informatycznej. Kilkakrotnie zmienialiśmy biura aby w roku 2006 przenieść się do własnego budynku na Podolanach, gdzie pracujemy do dzisiaj. W 2010 uzyskaliśmy Certyfikat zgodności wdrożonego systemu zarządzania jakością z normami ISO 9001:2008. Dzięki wdrożeniu systemu zarządzania jakością polepszyliśmy wewnętrzny obieg informacji, zunifikowaliśmy najważniejsze procesy dotyczące sprzedaży oprogramowania, świadczenia usług oraz rozliczeń z Klientami. Dla Państwa oznacza to jasne zasady współpracy, gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług oraz pewność pracy z partnerem działającym w oparciu o najlepsze praktyki zarządzania. Przez wiele lat prowadziliśmy działalność jako osoba fizyczna ale od stycznia 2015 jesteśmy spółką z o.o. Zmiana, która nastąpiła, miała charakter wyłącznie formalny.

   Polityka jakości

Obszarem działań naszej firmy jest wspomaganie Klientów w realizacji ich celów biznesowych poprzez dostarczanie im profesjonalnych oraz nowoczesnych produktów i usług w zakresie IT i systemów wspomagających zarządzanie. Postępujemy tak, aby przekazać naszym klientom produkty i usługi w sposób umożliwiający ich wykorzystanie dla podwyższenia sprawności działania ich przedsiębiorstwa. Deklarujemy gotowość realizacji naszych działań z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów, przyczyniając się jednocześnie do stałego rozwoju ich wiedzy i doświadczenia w zakresie IT. Zdajemy sobie sprawę, że spełnianie stawianych nam wymagań dotyczących produktów i świadczonych usług jest naszym priorytetowym celem.

W celu realizacji powyższej deklaracji zobowiązujemy się do:

  • zwiększania kompetencji naszych pracowników,
  • wdrażania narzędzi oraz rozwiązań organizacyjnych mających na celu zwiększenie satysfakcji Klientów ze współpracy z naszą firmą,
  • inwestowania w profesjonalne i bezpieczne narzędzia informatyczne,
  • umożliwienia pracownikom naszej firmy realizacji swoich ambicji zawodowych,
  • stałego rozszerzania zakresu świadczonych usług oraz produktów z obszaru IT.