Opieka informatyczna

Opieka informatyczna

Informatyka zrewolucjonizowała prowadzenie biznesu, jednocześnie trochę to komplikując. Współpraca z nami sprawi, że dla Państwa firmy informatyzacja będzie niosła tylko usprawnienie i wygodę. Resztę bierzemy na siebie.
Aby uprościć działania w Państwa firmie oferujemy kompleksowe usługi pomocy informatycznej:

Comarch ERP XL

Rozwiązania chmurowe

Kompleksowa obsługa w modelu hostingowym, polegającym na dzierżawie i administracji platformy sprzętowej umieszczonej w Comarch Data Center. Oferta jest atrakcyjna szczególnie dla Klientów posiadających, co najmniej kilka stanowisk, bez wysokich kosztów jednorazowych (tylko miesięczny abonament).

Comarch ERP XL

Help desk (pomoc zdalna)

Nasi konsultanci są do dyspozycji Klientów, aby pomóc rozwiązać wszelkie problemy informatyczne. Oferujemy formę zdalną przez telefon, program TeamViewer jak i specjalną aplikację internetową, stworzoną specjalnie dla naszych Klientów. Szybkie i wygodne rozwiązania pomagające obniżyć koszty obsługi i jak najszybciej usprawnić Państwa system.

Comarch ERP XL

Mobilni serwisanci

Jeśli pomoc zdalna jest niewystarczająca, nasi konsultanci przyjadą do Państwa, aby na miejscu rozwiązać problemy. Sprawność systemu, na którym opiera się Państwa firma jest dla nas priorytetem.

Zapewnienie działania i rozwoju systemów zarządzania przedsiębiorstwem Comarch Altum, XL, OPTIMA

Współczesne systemy ERP wraz ze swoją strukturą bazodanową, mechanizmami API pozwalają na dopasowanie systemu do oczekiwań klienta, a nie odwrotnie. System ma stać się przyjaznym środowiskiem pracy użytkownika końcowego, ma na celu ułatwiać realizację bieżących zadań, tak aby praca w nim odciążała od czynności powtarzalnych, które można zautomatyzować.

Konsultacje w pełnym zakresie funkcjonowania systemów Comarch

Konsultacje w pełnym zakresie funkcjonowania systemów Comarch

Oferujemy pełną pomoc związaną z systemami Comarch. Pomożemy dobrać odpowiednie i optymalne rozwiązania oraz moduły, które rzeczywiście usprawnią funkcjonowanie firmy. Rozwiążemy problemy informatyczne i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości związane z funkcjonowaniem systemów Comarch i innych aplikacji.

Programowanie indywidualnych systemów i funkcjonalności dodatkowych

Programowanie indywidualnych systemów i funkcjonalności dodatkowych

Nasi programiści mogą stworzyć rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Indywidualne podejście do oczekiwań klienta pozwala dać dokładnie to czego potrzebuje. Staramy się wykraczać poza standardy, oferując rozwiązania wytwarzane w sposób kreatywny i profesjonalny. Tworzymy indywidualne systemy, które zaspokajają konkretne potrzeby klientów, a także tworzymy dodatkowe funkcje do już istniejących aplikacji.

Szkolenia

Szkolenia

Organizujemy szkolenia z zakresu działania systemów ERP i aplikacji dodatkowych, aby zawsze byli Państwo na bieżąco i mogli osiągać pełną satysfakcję z użytkowania systemów Comarch. Chętnie wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów – organizujemy szkolenia z zakresu oczekiwanego przez Klientów. Realizujemy również szkolenia indywidualne, dla konkretnych użytkowników czy grupy osób, dla których jest tworzony indywidualny program szkoleniowy.

W jaki sposób realizowane są usługi

Comarch ERP XL

Jasne warunki

Wszystkie warunki i regulaminy wykonywanych przez nas usług są z góry określone i zatwierdzone, tak aby klient wiedział ile i za co płaci. Zależy nam na przejrzystości, która powoduje zadowolenie ze wzajemnej współpracy.

Comarch ERP XL

System zgłoszeniowy

Posiadamy specjalny program, w którym nasi klienci mogą zgłaszać problemy z systemem, naszym konsultantom. Dzięki temu zgłoszenie trafia od razu do właściwych osób. Zarówno Państwo jak i my możemy, dzięki niemu mieć bieżącą kontrolę nad stanem realizacji danego zgłoszenia. Ewidencjonowane są w nim zgłoszenia klientów, odpowiedzi konsultantów, a także wszystkie sugestie z Państwa strony.

Comarch ERP XL

Profesjonalni konsultanci

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół, który doskonale zna się na systemach ERP. Ich głównym zadaniem jest sprawna obsługa zgłaszanych przez Państwa problemów, aby nie utrudniały one pracy. Stawiamy na ludzi, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami zadbają o to, aby Państwa system działał bez zastrzeżeń.