Konferencja Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Konferencja Comarch ERP Optima

 2018

Comarch ERP Optima
Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji konferencji Comarch ERP Optima – Wybierz przyszłość. Cała konferencja jest poświęcona najpopularniejszemu w Polsce programowi klasy ERP do zarządzania firmą. Spotkanie w Poznaniu odbędzie się 7 listopada, w Hotelu Poznańskim. Przedstawiciele Comarch spotkają się z użytkownikami, także w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Terminy wydarzenia w innych miastach mogą Państwo sprawdzić na stronie konferencji.

 

 

 

Niewątpliwym atutem Comarch ERP Optima jest to, że Klienci zawsze mogą liczyć na aktualny program zgodny z polskimi przepisami prawno-podatkowymi. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i pewność, że system zawsze będzie aktualizowany przez wykwalifikowanych fachowców, aby spełniał wymagania Klientów i … urzędów.

 

 

Dostosowanie do wymagań RODO, a także jednolity plik kontrolny, split payment, e-deklaracje i e-teczki pracownika to najważniejsze nowinki, które zostały wprowadzone na potrzeby zmian prawnych. Wszystko to obsługuje program Optima. Już 70 000 firm z różnych branż korzysta z oprogramowania. Obecnie Comarch ERP Optima jest systemem najchętniej wybieranym przez biura rachunkowe i doradców podatkowych.

 

Comarch ERP Optima

 

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji, która pozwoli pogłębić znajomość rozwiązania. Oczywiście przedstawiciele firmy Comarch będą do Państwa dyspozycji, więc można będzie zadawać indywidualne pytania i zgłębiać tematykę. Spotkanie będzie się składać z elementów, takich jak:

 

 • nowe usprawnienia i funkcje w Comarch ERP Optima,
 • aplikacje dodatkowe (TNA, IBARD), które umożliwiają efektywne monitorowanie czasu pracy oraz bezpieczne przechowywanie dokumentów,
 • zastosowanie w swojej firmie Analiz Business Inteligence,
 • używanie Comarch Mobile w pracy mobilnej,
 • wykorzystanie Comarch e-Sklep do sprzedaży internetowej, także w B2B,
 • oraz innych zagadnień ciekawych dla przedsiębiorcy.

 

Organizatorzy przewidzieli dodatkowo dedykowany panel dla biur rachunkowych.

Została udostępniona już dokładna agenda.

 

Podczas konferencji przedstawiciele Comarch zaprezentują rozwiązania, takie jak:
 • Comarch Business Intelligence – analityka biznesowa, controlling, który daje możliwość efektywniejszego planowania i zarządzania przedsiębiorstwem,
 • e-Commerce w Comarch, czyli sprzedaż w kanale internetowym (platforma wszystko.pl, Comarch e-Sklep),
 • Comarch Mobile – praca na urządzeniach mobilnych,
 • Comarch HRM (Human Resources Managment, dawniej e-Pracownik) – zarządzanie pracownikami (czasem pracy, urlopami, kwalifikacjami, nieobecnościami, delegacjami, itp.),
 • Comarch TNA (Tima and Attendance) – elektroniczna ewidencja czasu pracy,
 • Comarch DMS (Document Managment System) – zarządzanie obiegiem dokumentów (np. elektroniczny obieg faktur, umów, zgłoszeń, wniosków pracowników, realizacji zapotrzebowania czy dokumentacji technicznych).

 

 

Prelegenci przedstawią tematy w sposób praktyczny, aby pokazać korzyści jakie mogą Państwo osiągnąć przy wdrożeniu konkretnych rozwiązań.

 

W celu rejestracji na konferencję zapraszamy na stronę.