Spotkanie z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2021

Spotkanie z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2021

 2021

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Spotkaniu z Użytkownikami Comarch ERP Optima. Konferencja odbędzie się 26 listopada w formie ONLINE. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

 

Spotkanie z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2021 pozwoli Państwu na zapoznanie się z najnowszymi strategiami rozwoju systemu. Specjaliści Comarchu podsumują również wszystkie zmiany wprowadzone na przestrzeni ostatniego roku.

 

Warto zaznaczyć, że podczas spotkania wystąpią przedstawiciele firm, którzy na co dzień korzystają z systemu Comarch ERP Optima. Użytkownicy programu podzielą się doświadczeniami oraz zdobytą praktyką!

 

Zapisując się na wydarzenie:

  • uzyskacie Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące pracy w systemie Comarch ERP Optima,
  • będą mieli Państwo możliwość porównania swoich doświadczeń z pracy w systemie z doświadczeniami innych użytkowników,
  • będą Państwo mieli okazję wysłuchania prezentacji kompleksowo przedstawiających system oraz sposoby jego wykorzystania w firmie.

 

Informacje zdobyte podczas spotkania wskażą Państwu szeroki wachlarz dodatkowych możliwości usprawniających zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

Tematyka spotkania

 

Każdy z użytkowników programu Comarch ERP Optima znajdzie dla siebie interesujący temat.  Referenci będą opowiadać między innymi o samym systemie Comarch ERP Optima, jak również o Comarch OCR, MBR i wszystko.pl.  Zostanie podjęta tematyka związana z Business Intelligence, e-Commerce oraz Comarch DMS.

 

Nie może zabraknąć tematów związanych z Biurami Rachunkowymi. Konsultanci systemów ERP opowiedzą o nowościach i planach rozwojowych

w modułach kadrowo – płacowych, Comarch HRM, Comarch PPK oraz Comarch TNA. Warta uwagi jest również tematyka związana z usprawnieniami

w codziennej pracy Biura Rachunkowego.

 

Dodatkowo dyrektor zespołu do spraw cyberbezpieczeństwa poruszy kwestie zagrożeń, jakie mogą wystąpić w Państwa przedsiębiorstwach.

 

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

 

Zapraszamy wszystkich użytkowników Comarch ERP Optima oraz potencjalnych klientów! Spotkanie z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2021 przeznaczone jest dla osób decyzyjnych i kadry kierowniczej. Dodatkowo zachęcamy, aby udział w wydarzeniu wzięli również pracownicy operacyjni odpowiedzialni za poszczególne obszary działania przedsiębiorstwa.

 

Organizacja spotkania

 

Zespół Comarch przygotował dla Państwa kilkanaście wystąpień. Szczegółową agendę znajdą Państwo na stronie Comarch.

 

 

Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w Spotkaniu z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2021

wystarczy kliknąć poniższy przycisk i zapisać się na wydarzenie. Zapraszamy!