Konferencja dla użytkowników Comarch ERP XL 2021

Konferencja dla użytkowników Comarch ERP XL 2021

 2021

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Spotkaniach z Użytkownikami Comarch ERP XL, będących kontynuacją corocznego cyklu. Konferencja odbędzie się 7 października w formie ONLINE. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

 

Konferencja dla użytkowników Comarch ERP XL 2021 jest szansą na zapoznanie się ze zmianami i nowościami wprowadzonymi na przestrzeni ostatniego roku w systemie Comarch ERP XL. Dodatkowo podczas spotkania zostanie przybliżony temat aplikacji satelickich. Co więcej prelegenci przedstawią perspektywy  rozwoju programu na najbliższe wersje.

 

Warto zaznaczyć, że podczas spotkania wystąpią przedstawiciele firm, którzy na co dzień korzystają z systemu Comarch ERP XL oraz rozwiązań satelickich ERP 4.0.

 

Tematyka spotkania

 

Prelegenci szczególną uwagę podczas spotkania zwrócą na takie zagadnienia jak:

  • Zarządzanie centralnym elektronicznym archiwum dokumentów w Comarch DMS Repozytorium,
  • Obsługę procesów kontroli jakości przy przyjęciach z możliwością blokowania dostaw,
  • Nowy moduł do harmonogramowania produkcji – Comarch APS,
  • Mobilną obsługę sklepu i nowości w zakresie zarządzania procesami na zapleczu za pomocą Comarch POS i mPOS.

 

Konferencja dla użytkowników Comarch ERP XL 2021 jest szansą na zaprezentowanie Państwu szerokiego wachlarza dodatkowych możliwości usprawniających zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

 

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

 

Zapraszamy wszystkich użytkowników Comarch ERP XL oraz potencjalnych klientów! Konferencja przeznaczona jest dla osób decyzyjnych i kadry kierowniczej. Dodatkowo zachęcamy, aby udział w wydarzeniu wzięli również pracownicy operacyjni odpowiedzialni za poszczególne obszary działania przedsiębiorstwa.

 

 

Organizacja spotkania

 

Zespół Comarch przygotował dla Państwa kilkanaście wystąpień, podzielonych na część główną oraz dwa panele równoległe. Szczegółową agendę znajdą Państwo na stronie Comarch.

 

Należy dodać, że osoby, które wezmą udział w konferencji, czyli zarejestrują się oraz będą obecne podczas wydarzenia, otrzymają dostęp do wszystkich nagrań z paneli tematycznych.

 

 

Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w Konferencji dla użytkowników Comarch ERP XL 2021 wystarczy kliknąć

poniższy przycisk i zapisać się na wydarzenie. Zapraszamy!