Partner Roku 2018

Partner Roku 2018 Comarch

Partner Roku 2018

 2018

Mamy to – Partner Roku Comarch 2018!

Partner roku Comarch

Wczoraj zakończyła się trzydniowa konferencja Partnerstwo 2018. W tym roku spotkanie było szczególne ze względu na 25-lecie działalności Comarch. Również dla nas dzisiejsza data ma szczególne znaczenie, ponieważ tego dnia 23 lata temu powstała firma OrderSoft. Starsi, ale nie przestarzali. Z większym bagażem doświadczeń potrafimy zdziałać więcej niż inni, co właśnie zostało docenione.

Spotkanie to trzy dni prelekcji, warsztatów i konkurs dla Partnerów. Firm, które są Partnerami Comarch jest około tysiąca. Kategorii, w których mogły otrzymać wyróżnienia było tylko dziewięć. Od zeszłego roku zmieniła się także formuła wręczania nagród gdzie jury, w skład którego wchodzi kadra menedżerska Comarch oraz redaktor naczelny pisma Computerworld wybierają zwycięzców na podstawie wysokich kompetencji i przedstawionego wdrożenia.

Nagrody, nagrody!

Dla nas przypadła wygrana dla najważniejszej kategorii Wdrożenie Comarch ERP XL. Jest to unikalne wyróżnienie Partner Roku 2018, o którym marzy wielu z setek Partnerów. Otrzymaliśmy ją za wdrożenie zrealizowane w firmie produkcyjnej Noti z Tarnowa Podgórnego. Przez lata pracowaliśmy na ten sukces. Nasze doświadczenie w produkcji w branży meblarskiej zaowocowało zdobyciem tej wymarzonej statuetki. Oczywiście podziękowania również należą się Klientom, którzy nam ufają i pozwalają wdrażać nasze pomysły w życie. To dzięki nim mogliśmy pochwalić się takim wdrożeniem, które zostało uznane również w kategorii najlepsze wdrożenie Comarch ERP wg IDG Computerworld. Nawet nam się nie śniło, że zostaniemy tak docenieni. Niewątpliwie posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu produkcji i mamy samych profesjonalistów, więc cieszy nas wygrana w tej konkurencji.

Partner roku 2018

Partner Roku 2018 to brzmi dumnie. Od lat zajmujemy się automatyzacją produkcji. Wierzymy w potrzebę informatyzacji tego sektora polskiej gospodarki, który ciągle jeszcze pozostaje w tyle za zachodem. My chcemy to zmienić. To jest nasz konik, w tym się specjalizujemy. Branże meblarska i drzewna już nie mają dla nas tajemnic. Wszystko też dzięki temu, że posiadamy doświadczony zespół specjalistów. Nasi programiści i konsultanci potrafią postawić się na miejscu Klienta, wysłuchać jego potrzeb, a potem przełożyć na rozwiązania informatyczne, których potrzebują i przekuć w sukces. Nie jesteśmy sklepem, nie sprzedajemy jedynie gotowego rozwiązania, ale rozbudowujemy program i dodajemy autorskie rozszerzenia, dlatego tyle lat pozostajemy w ścisłej czołówce.

Co jeszcze się działo?

Po pięcioletniej przerwie Partnerzy ponownie rozegrali mecz piłki nożnej przeciwko reprezentacji Comarchu. Był to ciekawy element rywalizacji. Naszą firmę reprezentował Adam grający na bramce drużyny Partnerów. Tutaj także sukces! Zwycięstwo odnieśli Partnerzy ucierając trochę nosa konkurentom, zresztą po raz kolejny 🙂 Gratulujemy kondycji wszystkim grającym i jesteśmy dumni, że nie tylko zespół mamy doświadczony, ale także wysportowany.

Partner Roku 2018 Comarch