Partner Roku 2019

konferencja Partner Roku

Partner Roku 2019

 2019

Komu w tym roku przypadły nagrody?

 

Konferencja „Partnerstwo” organizowana przez firmę Comarch ERP dla sieci partnerów biznesowych już na stałe wpisała się w kalendarz polskich spotkań w tym charakterze. W dniach 10-11 października 2019 roku w Łodzi miało miejsce kolejne spotkanie z firmami, które na co dzień współpracują z Comarch ERP przy wdrożeniach rozwiązań potrzebnych do zarządzania przedsiębiorstwem.

 

Na konferencji pojawiły się panele dedykowane najnowszym technologiom w systemach informatycznych oraz  szereg prelekcji związanych z najnowszą ofertą Comarch z 2019 roku. Jak co roku wieńczącym wydarzeniem tego eventu jest przyznawanie nagród w konkursie „Partner Roku”. Do 15 września partnerzy zgłaszali swoje case studies do tegorocznej edycji konkursu. Warunkiem uczestnictwa było zgłoszenie minimum jednego materiału prezentującego studium przypadku klienta, u którego przeprowadzone wdrożenie przyniosło wymierne korzyści, pomogło zrealizować cele biznesowe oraz może być inspirujące dla innych partnerów.

 

Poznajmy kategorie i laureatów

 

Nagrody przyznawano w dziewięciu kategoriach:

 

  • Najciekawsze wdrożenie Comarch ERP XL
  • Najciekawsze wdrożenie Comarch ERP Altum
  • Najciekawsze wdrożenie Comarch ERP Optima
  • Zaawansowane wdrożenie Comarch WMS
  • Zaawansowane wdrożenie Comarch BI Point
  • Zaawansowane wdrożenie Comarch e-Sklep
  • Zaawansowane wdrożenie Comarch Mobile
  • Zaawansowane wdrożenie Comarch DMS
  • Najskuteczniejsza kampania marketingowa

 

W tym roku nagrodę główną oraz tytuł „Partnera Roku” przyznano wrocławskiej firmie informatycznej Infortes. Brawo! Do nas powędrowała nagroda za skuteczne działania marketingowe związane z realizacją długofalowej kampanii skierowanej do branży meblarskiej. Ogromnie cieszymy się i dziękujemy za docenienie naszych starań, jednocześnie serdecznie gratulujemy pozostałym laureatom! Otrzymane wyróżnienie jest dla nas motywacją i potwierdzeniem skuteczności podjętych przez nas kroków. Po rozdaniu nagród, każdy z laureatów miał przyjemność zaprezentować pozostałym uczestnikom swoje zwycięskie wdrożenie. W przypadku firmy Ordersoft właściciel Marek Durski przedstawił korzyści z wdrożeń systemów ERP dla firm produkcyjnych z branży meblarskiej. Przekazał sprecyzowane i konkretne wyniki działań marketingowych, które wpłynęły na pozyskanie nowych klientów. Prelekcja została przyjęta z ogromnym entuzjazmem przez uczestników.

 

konferencja partner roku

 

 

 

Konferencja Partnerstwo to przede wszystkim potężna dawka wiedzy. Jak co roku nie zabrakło wystąpień najważniejszych osób z Comarch, twórców systemów i ekspertów. Po tegorocznym wydarzeniu jesteśmy na bieżąco z informacjami na temat nowości produktowych Comarch, jednak o wszystkim będziemy informować w najbliższym czasie.

 

Klikając w poniższy link poznają Państwo wszystkich  zwycięzców oraz nagrodzone projekty. Zapraszamy do lektury: https://www.computerworld.pl/news/Oskarowe-wdrozenia-systemow-Comarch-ERP,416027.html