Konferencja Comarch ERP Optima “Wybierz przyszłość”

konferencja comarch erp Optima

Konferencja Comarch ERP Optima “Wybierz przyszłość”

 2019

Szanowni Państwo w dniach od 5 do 8 listopada odbędzie się IV edycja konferencji poświęconej najpopularniejszemu programowi w Polsce do zarządzania firmą “Comarch ERP Optima – Wybierz przyszłość”.

 

Tegoroczne spotkania odbędą się w czterech miastach:

 

  • 5 listopada 2019 roku w Krakowie w Hotelu Qubus na ul. Nadwiślańskiej 6.
  • 6 listopada 2019 roku we Wrocławiu w Hotelu Haston na ul. Irysowej 1-3.
  • 7 listopada 2019 roku w Poznaniu w Stadion Poznań na ul. Bułgarskiej 17.
  • 8 listopada 2019 roku w Warsaw Plaza Hotel na ul. Łaczyny 5.

 

 

Podczas konferencji prelegenci w pełni zaprezentują najnowsze produkty, których premiera nastąpiła w tym roku m.in. : Comarch OCR i Comarch PPK. Niewątpliwie jednym z wielu istotnych wyróżników Comarch ERP Optima jest zgodność z przepisami prawno-podatkowymi, nad którym czuwa wykwalifikowany zespół fachowców. Dowiedzą się Państwo jaki jest kierunek rozwoju Comarch ERP Optima pod kątem integracji z bankami oraz w kontekście licznych zmian w przepisach, na które należy się przygotować.

 

Ponadto zostaną poruszone następujące zagadnienia:

 

  • nowe funkcjonalności w aplikacji Comarch Mobile,
  • możliwości w zakresie analiz Business Intelligence dla użytkowników Comarch ERP Optima: BI Point do Optima, BI Point Menadżer, MyPoint,
  • rozszerzenia funkcjonalne do systemu Comarch ERP Optima: e-Sprawozdania oraz HRM,
  • rejestracja czasu pracy i hosting w chmurze: Comarch IBARD, Comarch TNA, Comarch Hosting.

 

W trakcie trwania konferencji zaplanowane są przerwy kawowe oraz obiad. Szczegółowa agenda do zapoznania dostępna jest tutaj. Po wszystkich prezentacjach prelegenci będą dostępni w Strefie Eksperta, gdzie każdy z uczestników będzie miał możliwość zadać dodatkowe pytania. Będzie to okazja do przedyskutowania i rozwiania wszelkich wątpliwości na temat systemu i oferowanych aplikacji.

 

Tegoroczna konferencja Comarch ERP Optima obfituje w wiele ciekawych tematów. W związku z tym serdecznie namawiamy Państwa do wzięcia udziału, wysłuchania prezentacji przedstawiających system i sposoby jego wykorzystania w firmie oraz porównania swoich doświadczeń z pracy z innymi użytkownikami.

 

Udział w spotkaniu ma charakter bezpłatny. Proszę pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc. Poniższy przycisk przekieruje Państwa bezpośrednio do strony, gdzie można zarejestrować swój udział.