Konferencja ONLINE dla użytkowników Comarch ERP XL

Konferencja ONLINE dla użytkowników Comarch ERP XL

 2020

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na tegoroczną edycję Spotkań z użytkownikami Comarch XL, które startują już
8 października. Konferencja, tak jak w poprzednich latach, będzie stanowiła cenne źródło informacji oraz inspiracji na temat systemu. Tego roku spotkania odbędą się w formie online, dlatego zarejestrowani, będą mogli zapoznać się ze wszystkimi wybranymi przez siebie prezentacjami. 

 

 

Konferencja, przeznaczona jest przede wszystkim  dla osób decyzyjnych, kadry kierowniczej i pracowników operacyjnych odpowiedzialnych za różne obszary w przedsiębiorstwie. Uczestnicy będą mogli wybrać obszary tematyczne, które ich interesują, począwszy od tematów produkcyjnych, księgowych, aż po raportowanie i analizy.

 

Warto zaznaczyć, że udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny, a osoby zarejestrowane będą miały dostęp do wszystkich materiałów jeszcze przez kolejny miesiąc. 

 

Comarch przygotował dla Państwa kilkadziesiąt kilkuminutowych prezentacji, które zostały podzielone na tzw. pokoje tematyczne: 

 

Produkcja i IoT

Prezentacje będą odnosiły się m.in. do zmian i usprawnień wprowadzonych w MSP. Zwrócą uwagę na wykorzystywanie algorytmów do kolejkowania zleceń i nadzleceń produkcyjnych, jak również przedstawią zagadnienia związane z IoT w systemach produkcyjnych.

 

Handel i Logistyka

Zagadnienia w tym pokoju tematycznym będą odnosić się do narzędzi wspierających nową matryce VAT oraz do obsługi procesów kompletacji z poziomu zamówienia sprzedaży. Podczas prezentacji odbędzie się premiera nowego narzędzia do współpracy z kurierami – Comarch Shipping!!

 

Magazyn

Tematy omawiane w tej części tematycznej będą głównie związane z aplikacjami Comarch Magazynier i Comarch WMS, m.in. NOWOŚĆ – mobilna obsługa szybkich wydań i przyjęć magazynowych.

 

Skuteczna sprzedaż

Podczas prezentacji zostaną omówione przede wszystkim tematy związane z oprogramowaniem stanowisk kasowych i terminali płatniczych, ale również zagadnienia dotyczące e-Sklepu Comarch oraz sprzedaży B2B.

 

Księgowość

Niewątpliwie w tym zakresie najważniejszym zagadnieniem jest obsługa nowego pliku JPK_V7. Nie zabraknie jednak również informacji o aplikacji OCR i Comarch eSprawozdania.

 

Zarządzanie pracownikami

Prezentacje głównie będą dotyczyły funkcjonalności aplikacji dedykowanych dla obszarów kadrowo-płacowych. Z pewnością omówiona zostanie aplikacja Comarch PPK i obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych, ale godne uwagi będą również tematy związane z aplikacjami Comarch TNA i Comarch HRM.

 

Automatyzacja procesów

W tym pokoju tematycznym jednym z wątków będzie zastosowania Robotic Process Automation w Comarch ERP XL.  Przedstawione zostaną także praktyczne zastosowania modelowania procesów do automatyzacji działań.

 

DMS

Oglądając prezentację będą mogli Państwo poznać najnowsze funkcjonalności aplikacji Comarch DMS. Dowiedzą się Państwo na jakich zasadach współpracuje ona z produktami takimi jak Comarch OCR i Comarch IBARD.

 

Business Intelligence – Raportowanie i Analizy

Prezentacje w tym obszarze będą obejmować m.in. raportowanie zarządcze w obszarze Comarch DMS. Dodatkowo zaprezentowane będą nowe funkcjonalności i plany rozwojowe narzędzia Comarch BI Point.

 

Ergonomiczne Tips&Tricks

W tym pokoju tematycznym podczas prezentacji będą omówione proste i szybkie triki usprawniające pracę w systemie. Specjaliści Comarch zwrócą uwagę na praktyczne wykorzystanie Kreatora kodu i Notatnika systemowego.

 

 

 

 

Dodatkowo, aby jeszcze bardziej zachęcić Państwa do rejestracji na konferencję,  Comarch przygotował specjalny kod promocyjny. 
Kupon będzie udostępniony wszystkim zarejestrowanym uczestnikom, którzy wypełnią ankietę konferencyjną. 

 

Podsumowując, jeszcze raz chcielibyśmy zaprosić Państwa do rejestracji na wydarzenie.
Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

 

Zapisz się