Konferencja Comarch dla Biur Rachunkowych

Konferencja Comarch dla Biur Rachunkowych

 2021

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na kongres „Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe”. Bezpłatna konferencja Comarch dla Biur Rachunkowych odbędzie się  11 czerwca 2021 roku w formie ONLINE.

 

Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła przede wszystkim zmian legislacyjnych oraz nieustannie rozwijającej się cyfryzacji w zakresie raportowania danych. Warto zaznaczyć, że udział w konferencji umożliwia poznanie nowych narzędzi takich jak Faktoring, Internetowa Wymiana Danych oraz OCR.

 

Do wzięcia udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich pracowników oraz reprezentantów biur rachunkowych. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się ze wskazówkami  dotyczącymi prowadzenia  biura rachunkowego zgodnie z najnowszymi standardami  oraz zdobędą najnowsze informację z obszaru rachunkowości.

 

Przedstawiciele biur rachunkowych będą mieli okazję porozmawiać między innymi z  referentami będącymi doradcami podatkowymi, ekspertami od zabezpieczeń, a także specjalistami z branży księgowej, którzy specjalizują się w szkoleniach z zakresu rachunkowości i podatków.

 

Konferencja Comarch dla Biur Rachunkowych jest szansą, aby zapoznać się z najnowszymi informacjami i rozwiązaniami odpowiadającymi potrzebom rynku.

 

Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu online,  wystarczy kliknąć poniższy przycisk i zapisać się na wydarzenie. Dla uczestników konferencji Comarch  przewidział specjalną ofertę! Zapraszamy 🙂