Konferencja Comarch dla firm produkcyjnych

Konferencja Comarch dla firm produkcyjnych

 2021

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w dwudniowym kongresie pt. Produkcja w Dobrych Rękach 2021”, będącym kontynuacją corocznego cyklu spotkań przeznaczonych dla właścicieli i pracowników przedsiębiorstw. Konferencja Comarch dla firm produkcyjnych odbędzie się
17 i 18 czerwca w formie ONLINE. Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. 

 

Głównym celem spotkania będzie zachęcenie Państwa do korzystania z systemów IT, które mają za zadanie wspomóc działanie przedsiębiorstwa produkcyjnego. Kongres jest szansą na zapoznanie się z informacjami dotyczącymi dynamicznie rozwijającej się cyfryzacji przedsiębiorstw.

 

Warto zaznaczyć, że podczas konferencji będą mieli Państwo możliwość  zapoznać się z innowacyjnymi predyspozycjami odpowiadającymi potrzebom rynku. Omówione zostaną również wyzwania z jakimi na co dzień zmagają się firmy wytwórcze.

 

W wydarzeniu udział wezmą specjaliści Comarch ERP oraz prelegenci, którzy opowiedzą m.in. o:

  • współpracy systemu ERP ze światem IoT,
  • roli systemów ERP w procesach kontroli jakości,
  • sztucznej inteligencji (AI) i Robotic Process Automation z perspektywy firmy produkcyjnej,
  • zarządzaniu produkcją w organizacjach o strukturach wielofirmowych i wielozakładowych,
  • logistyce magazynowej w firmie produkcyjnej,
  • wykorzystaniu informatyki do efektywnego planowania i rozliczania produkcji.

 

Informacje zdobyte podczas wydarzenia pokażą w jaki sposób wdrożyć nowe metody zarządzania system ERP, które przyczynią się do rozwoju firmy produkcyjnej oraz pomogą tym samym zachować lub zbudować przewagę konkurencyjną.

 

Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w konferencji Produkcja w Dobrych Rękach 2021” wystarczy kliknąć poniższy przycisk i zapisać się na wydarzenie. Zapraszamy!