Konferencja Produkcja w Dobrych Rękach 2019

ERP XL

Konferencja Produkcja w Dobrych Rękach 2019

 2019

 

Zapraszamy do wzięcia  udziału w kolejnym cyklu Produkcja w dobrych rękach 2019 –  Digitalizacja w produkcji. Jest to IV edycja konferencji Comarch, która cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

 

Wydarzenie jest bardzo dobrą okazją do poznania rozwiązań jakie oferuje COMARCH ERP XL, najczęściej wybierany przez przedsiębiorców system do zarządzania produkcją. Spotkanie w Poznaniu odbędzie się 29 maja w Hotelu Poznańskim. Konferencja jest zaplanowana również w Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.

 

Tym razem przedstawiciele firmy Comarch poruszą następujące zagadnienia :

 

  • sposoby wykorzystania digitalizacji w codziennej pracy na hali produkcyjnej,
  • zastosowanie narzędzi informatycznych do planowania produkcji,
  • szybkie rejestrowanie przebiegu procesu produkcyjnego nie tylko z poziomu ekranów MES,
  • wsparcie zarządzania kontrolą jakości za pomocą informatyki,
  • usprawnienia jakie można uzyskać w obszarze utrzymania ruchu dzięki rozwiązaniu klasy ERP,
  • na ile precyzyjnie możliwe jest uzyskanie informacji o rzeczywistym koszcie wytworzenia.

 

 

XL

 

 

W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników konferencji dodatkowy panel.  Zarządzanie finansami w firmie produkcyjnej, który jest skierowany do pracowników działów finansowych firm produkcyjnych.

 

 

 Panel finansowy będzie się składać z trzech wystąpień:

 

1. Wykorzystanie systemów ERP do rozliczania produkcji (precyzyjne szacowanie techniczny koszt wytworzenia TKW, automatyczne rozdzielenie kosztów pośrednich, warunki niezbędne do wprowadzenie rachunku kosztu działań ABC ).

 

2. Elektroniczny obieg dokumentów Comarch DMS (wykorzystanie OCR, dopasowywanie schematów przepływu dokumentów, praktyczne przykłady wykorzystania w przedsiębiorstwie produkcyjnym).

 

3. Zmiany w przepisach prawa (Pracownicze Plany Kapitałowe PPK, Comarch HRM, generowanie e-faktury w zamówieniach publicznych, e-Sprawozdania).

 

Zachęcamy do uczestnictwa w tegorocznym wydarzeniu, ponieważ będzie to świetna okazja do spotkania profesjonalistów i ekspertów. Jest to doskonałe miejsce do rozmów i wymiany doświadczeń z użytkownikami systemu Comarch ERP XL.

 

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. W celu rejestracji oraz zapoznania się z aktualnym programem zapraszamy na dedykowaną stronę.