Comarch DMS

Comarch ERP XL

Comarch DMS

Nowa wersja Comarch DMS 2018.1.3 jest już dostępna dla Klientów. Jest to szczególnie ważna informacja biorąc pod uwagę nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Aktualna wersja pozwala anonimizować dane osobowe kontrahentów, pracowników oraz inne wybrane detale.

Przełożony, bądź osoba decyzyjna może w Comarch DMS przekazać uprawnienia do istniejących dokumentów innemu pracownikowi. Jest również możliwość zaplanowania wysyłki e-maili o zaległościach oraz przypominania o zbliżającym się terminie realizacji, zgodnie z ustalonym harmonogramem np. w określone dni tygodnia o wyznaczonej godzinie.

Dzięki sugestiom Klientów, Comarch DMS może pochwalić się zwiększeniem wachlarza możliwości konfiguracji oraz ergonomii pracy:

  • Możliwość wyznaczenia, które informacje mogą zostać mapowane lub przeniesione do kontrolki Dokument ERP XL
  • Cena jest wprowadzana z dokładnością czterech miejsc po przecinku, a w Dokumentach ERP XL do grosza
  • Z poziomu kontrolki „Dane tabelaryczne” możliwość generowania nowych i podpinania istniejących dokumentów.

Nowa wersja Comarch DMS 2018.1.3 współpracuje z systemami:

Comarch ERP XL 2018.1, 2017.2, 2017.1

Comarch ERP Optima 2018.5.1, 2018.2.1, 2018.1.1.

 

Korzyści z korzystania Comarch DMS

Comarch DMS jest rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą nie tylko w sposób stacjonarny, ale także mobilny zarządzać oraz zatwierdzać wszelkie dokumenty w przedsiębiorstwie. Można go używać aplikacji na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Comarch DMS

Dzięki aplikacji nie musimy być w biurze, aby mieć ciągły dostęp do dokumentów. Wszelkie decyzje dotyczące obiegu dokumentów mogą być podejmowane zdalnie, np. przy pomocy smarftona, nawet w trakcie spotkania. To umożliwia menadżerom zatwierdzanie planowanych spotkań, wydatków i faktur czy komentowanie treści umów z poziomu własnego telefonu. Aplikacja ogranicza także koszty, ponieważ zmniejszamy ilość tradycyjnych, papierowych dokumentów.

Aplikacja skraca czas realizacji procesów zachodzących w firmie, co poprawia funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Nikt nie musi oczekiwać akceptacji dokumentów, przez osoby, których w biurze akurat nie ma.