Comarch BI Point Menadżer

Comarch BI Point Menadżer

2018

 

Comarch BI Point Menadżer cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród nowoczesnych rozwiązań analitycznych. Dążąc do jego dalszej optymalizacji, Comarch przeprowadził wśród Klientów ankietę na temat działania aplikacji. W oparciu o jej wyniki aplikacja Comarch BI Point Menadżer zostanie zaktualizowana i rozbudowana o nowe funkcje.

 

W Comarch BI Point Menadżer pojawią się zestawienia:

 

 • Wartość podatków pozostałych do uregulowania
 • Wartość wpłaconych zaliczek na podatki
 • Terminy płatności składek ZUS
 • Należności do zapłaty przez Klienta względem Biur Rachunkowych
 • Dane teleadresowych pracowników
 • Dane z Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
 • Okresowe badania pracowników (daty upływu, uprawnień)
 • Spis Floty (samochodów firmowych)
 • Sprawozdania finansowe, np. bilans, rachunek wyników.

 

Nowości w obszarze administracyjnym, dotyczącym uprawnień:

 

 • Dostępu dla przedsiębiorców, więcej niż jednego użytkownika, gdy dotyczy spółki będzie możliwy wgląd do kilku różnych baz danych
 • W przypadku biur rachunkowych dostępu również dla pracowników biur.

 

W zaktualizowanej aplikacji Comarch BI Point Menadżer będzie dostępny nowy moduł Komentarze. Jest to ciekawe rozwiązanie pozwalające na komunikację między biurem rachunkowym i jego klientami.

 

Udostępnienie nowej wersji planowane jest na lipiec tego roku.

 

Dla kogo jest dedykowany Comarch BI Point Menadżer?

 

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie wiedzą czym jest BI Point Menadżer przybliżymy jego zastosowanie i korzyści z użytkowania.

 

Moduł Comarch BI Point Menadżer przedstawia bardzo przejrzyste i aktualne raporty w formie dashboardów (pulpitów menadżerskich), właściciele lub menadżerowie mogą na bieżąco monitorować stan firmy. Można je również udostępniać wybranym osobom i indywidualnie modyfikować, są w pełni interaktywne. Umożliwia to analizy sprzedaży, należności czy zobowiązań ale również monitorowanie czasu pracy pracowników, ich pensje, a nawet w pełni zarządzanie stanami magazynowymi – to oczywiście tylko kilka możliwości jakie w swojej ofercie posiada BI Point.  Narzędzie kierowane jest do Klientów, którzy korzystają z Comarch ERP Optima, ponieważ integruje się z bazą danych.

 

BI point menadżer

 

Dodatkowym atutem w mobilnej rzeczywistości jest fakt, iż BI Point Menadżer dostępny jest w chmurze. Każdy kto korzysta z tego modułu  może w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca przeglądać raporty i analizy. Responsywna szata graficzna umożliwia korzystanie na smartfonach czy tabletach, nie muszą być Państwo przy swoim biurku.

 

Dzięki integracji z oprogramowaniem ERP stworzone raporty i wykresy są aktualizowane na bieżąco o zmienne wartości, niweluje to ryzyko błędów. Umożliwia również podgląd danych w czasie rzeczywistym, co przekłada się na zwiększony komfort pracy, pewność, że wiemy, co się aktualnie dzieje. Mogą mieć Państwo wszystkie informacje zawsze pod ręką, na dowolnym urządzeniu i miejscu. Informacje są przetwarzane z pięciu obszarów: Handel, Logistyka, Księgowość, Płatności, Kadry i Płace. Przechowywanie oraz analiza danych odbywa się na serwerach Comarchu, więc program nie obciąża systemów Klientów, nie muszą się Państwo martwić ani o bezpieczeństwo, ani o miejsce na serwerach.

 

Specjalnie dla Państwa jest dostępna wersja demo programu z załadowanymi przykładowymi danymi. Zakładając konto na stronie mogą już Państwo przetestować pracę modułu.

 

Jeśli rozwiązanie Państwa zainteresowało zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.