Wyzwanie charytatywne

Wyzwanie charytatywne

Wyzwanie charytatywne

2018

 

Piękna pogoda za oknem zachęca do aktywności fizycznej i wyjścia z domu. Zapewne i tak większość wygodnie siedzi na kanapie czytając ten tekst…

 

Nie możemy na to pozwolić! Zapraszamy do naszej akcji charytatywnej, dzięki której zyskacie Państwo dodatkową motywację do wyjścia z domu. Rusza wyzwanie charytatywne organizowane przez firmę OrderSoft. Od 1 czerwca możecie Państwo rejestrować swoje treningi i w ten sposób pomagać innym. Dyscypliny biorące udział w wyzwaniu to: chodzenie, bieganie, jazda na rowerze.

 

Do każdej dyscypliny przypisaliśmy indywidualny cel w postaci liczby kilometrów, organizację charytatywną, która otrzyma wsparcie w wysokości 1000 złotych, jeśli próg zostanie przekroczony:

 

 

Progi dotyczą liczby kilometrów pokonanej łącznie przez wszystkich uczestników danego wyzwania, więc każdy może swoją aktywnością wspomóc działalność wskazanych organizacji. Nawet pojedynczy kilometr zbliża nas do celu! Włączając aplikację zawsze podczas biegania, jazdy na rowerze  lub po prostu spaceru robimy coś dla siebie, pomagając innym.

 

Aby rozpocząć wyzwanie należy pobrać bezpłatną aplikację Endomondo (pod tym linkiem dostępna jest krótka instrukcja instalacji oraz użytkowania), następnie stworzyć swój profil. Kolejnym krokiem jest odnalezienie użytkownika OrderSoft Sp. z o.o. i dodanie go do grona znajomych.  Po weryfikacji zostanie wysłane zaproszenie do naszych wyzwań. I już mogą Państwo zbierać kilometry do wyznaczonych celów.

 

Wyzwanie charytatywne trwa do 31 sierpnia.  Do zobaczenia na trasie ????

 

 

logotypy