Śniadanie biznesowe

ordersoft

Śniadanie biznesowe

2018

 

Pełne słońce za oknem, wakacyjna aura, a my w tych pięknych okolicznościach przyrody mogliśmy się spotkać z naszymi Klientami na śniadaniach biznesowych.

 

To już trzeci rok, w którym zorganizowaliśmy dwa “Śniadania Biznesowe dla naszych Klientów”. 22 maja było nam bardzo miło gościć naszych Partnerów w poznańskim hotelu na Podolanach. Goście mogli zgłębić tajniki oprogramowania Comarch ERP XL, dzięki naszym Konsultantom, którzy przeprowadzili prezentacje. Tematyka obejmowała aplikację Comarch DMS, nasz autorski produkt – eDokumenty, CRM, case study z wdrożenia modułu Comarch WMS. Najwyżej przez słuchaczy ocenionym blokiem było „Jak sobie poradzić z RODO?”, temat nadal wzbudzający kontrowersje i pytania, a dotyczący wszystkich przedsiębiorstw. Oczywiście przewidziany był również czas na indywidualne rozmowy z Konsultantami, z którego goście chętnie korzystali.

 

Natomiast 6 czerwca odbyło się śniadanie dla Partnerów z biur rachunkowych pracujących na Comarch ERP Optima. Na początek spotkania przygotowaliśmy panel jak usprawnić pracę w programie, w którym pokazaliśmy mniej popularne, a bardzo przydatne triki i skróty. Podobnie jak w przypadku pierwszego śniadania najwyżej ocenionym tematem było RODO, ex aequo z wystąpieniem o zmianach w JPK . Podczas tego spotkania również przedstawiliśmy nasz produkt eDokumenty, narzędzie odciążające sekretariat z wysyłania faktur i innych pism. Dodatkowo poruszyliśmy kwestie automatyzacji naliczania wynagrodzeń. W trakcie przerw i po zakończeniu wystąpień goście mieli możliwość skorzystania z rozmów indywidualnych z prelegentami. Konsultanci nie narzekali na brak zainteresowania, a my jesteśmy dumni z bardzo profesjonalnego zespołu, który jest uznawany za kompetentny, także przez Klientów.

 

Bardzo się cieszymy, że zainteresowanie wzbudziło zaproszenie do udziału w organizowanych przez OrderSoft wyzwaniach sportowych, które mają zachęcić do aktywności na świeżym powietrzu. Wyznaczone dyscypliny to chodzenie, bieganie i jazda na rowerze. We wpisie do aktualności z dnia 29 maja dostępne są informacje o wyznaczonych celach i organizacjach pożytku publicznego, które otrzymają wsparcie. Aktualne wyniki można śledzić na stronie głównej naszej firmy.

 

Jest dla nas ważne, że otrzymaliśmy pozytywny feedback dotyczący miejsca i długości spotkania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na tak wysoką frekwencję także za rok 🙂 Czekamy również na propozycje z Państwa strony na kolejne Śniadania.

 

Do zobaczenia!