Zakończenie wsparcia dla oprogramowania Comarch ERP Klasyka

Comarch Klasyka

Zakończenie wsparcia dla oprogramowania Comarch ERP Klasyka

2018

 

Firma Comarch zapowiada zakończenie wsparcia dla oprogramowania Comarch ERP Klasyka wraz z końcem roku 2019. Z tego powodu aktualizację systemu będzie można zakupić tylko do 31 grudnia bieżącego roku. Nie chcemy jednak Państwa zostawiać bez alternatywnych rozwiązań. Przedstawiamy propozycje migracji, aby Klienci Comarch ERP Klasyka mogli pracować na programach zgodnych z aktualnymi potrzebami i dostosowywanymi do zmian prawnych.

 

 

Comarch ERP Klasyka to system, który działa w środowisku MS-DOS i jest używany już od ponad 20 lat. Rozwiązanie dedykowane jest dla małych i średnich firm z branży handlowej, usługowej i produkcyjnej. System doczekał się licznego grona swoich zwolenników w całej Polsce, niektórzy z nich są mu nadal wierni choć w informatyce i programach dla biznesu zachodzą znaczące zmiany.

 

 

Trzeba jednak iść z duchem czasu, firmy i technologie idą do przodu. Firma Comarch przygotowała korzystne warunki migracji do innych systemów Comarch ERP. Dla przedsiębiorstw z segmentu MŚP szczególnie polecany jest Comarch ERP Optima. Oprogramowania pracują w środowisku Windows, dzięki aktualizacjom są zgodne z obowiązującym prawem i normami. Z uwagi na modułowość i możliwości systemów każdy Klient, przedsiębiorstwo, firma może znaleźć rozwiązanie dedykowane dla niego.

 

 

Dotychczasowi użytkownicy oprogramowania Comarch ERP Klasyka mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów cenowych przy migracji na nowocześniejsze systemy. Dla Klientów przechodzących z Comarch ERP Klasyka na ERP Optima i posiadających gwarancję rabat może wynieść do 40%. Przy migracji bez aktualnej gwarancji, rabat wynosi do 30% od cen standardowych. Druga z podanych wartości rabatu dotyczy również migracji na oprogramowania Comarch ERP XL oraz Altum. Jest to niewątpliwie szansa na unowocześnienie firmy przy jednoczesnej oszczędności kosztów. Comarch zapewnił aplikacje służące do szybkiej i łatwej migracji danych między systemami.

 

 

Mogą Państwo zgłębić przedstawiony temat, dzięki dostępnym książeczkom migracyjnym, które opisują aktualną ofertę na programy klasy ERP, jak Comarch ERP Optima, możliwości jakie one zapewniają oraz opinie Klientów. Osobno są dedykowane dla Biur rachunkowych, a także dla małych i średnich firm. Jeśli są Państwo ciekawi opinii użytowników po przeprowadzonej migracji zapraszamy na stronę o Comarch ERP Klasyka, gdzie znajdą Państwo krótkie komentarze Klientów.