Ruszamy i pomagamy!

Ordersoft

Ruszamy i pomagamy!

 2019

Rozpoczynamy kolejną edycję sportowych wyzwań organizowanych prze OrderSoft mających na celu wesprzeć charytatywne fundacje.

 

W tym roku proponujemy dwie dyscypliny sportowe: chodzenie/bieganie oraz rower. Do każdej z kategorii jest przypisana konkretna organizacja charytatywna oraz cel w postaci kilometrów. Gdy podany próg zostanie przekroczony, kwota 1000 zł powędruje na konto wybranej organizacji.

Informacje o długości dystansu i organizacjach, które wspieramy opublikujemy już wkrótce na naszym profilu facebook’owym.

 

 

Od kiedy rozpoczyna się wyścig?

 

Startujemy 1 lipca i nie zwalniamy do końca sierpnia ???? . W tym okresie każda aktywność związana z jazdą na rowerze i chodzeniem, która zostanie zarejestrowana w aplikacji Endomondo, będzie automatycznie dodana do wyników rywalizacji.

 

Co należy zrobić aby wziąć udział w wyzwaniu?

 

Wystarczy na swój telefon pobrać darmową aplikację Endomondo. Ważne jest, aby przy awatarze uzupełnić profil osoby biorącej udział w wyzwaniu. Pamiętajmy również, aby ustawić odpowiednią kategorię w celu odnotowania wyniku:

 

 

wyzwanie endomondo

 

 

      1. Rower – wliczają się: „Jazda na rowerze”, „Kolarstwo górskie” i „Kolarstwo” ,                                                             

      2. Chodzenie– wliczają się: „Chodzenie”, „Nordic walking” „Bieganie”, „Biegi terenowe”, „Bieg na orientację” .     

 

 

Dodatkowo pokonanie największej liczby kilometrów w czasie trwania naszego wyzwania sportowego uhonorujemy medalem. W ten sposób nagrodzimy po trzech uczestników w każdej kategorii. Chcemy tym gestem podziękować za udział w wydarzeniu osobom, których wkład był największy. O aktualnych wynikach będziemy informować w trakcie trwania i po zakończeniu konkursu.

 

 

Regulamin wyzwania zawierający informację jak dokonać zgłoszenia jest dostępny tutaj -> Regulamin - Wyzwanie Ordersoft

 

 

 

Lubimy sobie stawiać wyzwania, prawda? Możliwość bycia lepszym w jakiejś dziedzinie zawsze motywuje do dalszego działania. W tym przypadku dodatkową motywacją jest możliwość pomocy organizacji charytatywnej poprzez uprawnianie sportu. Widząc jak uczestnicy wyzwań sprawdzili się w poprzednich latach, nie mamy wątpliwości, że tegoroczny konkurs nie przysporzy Państwu kłopotu z osiągnięciem wyników.

 

 

Zatem drodzy Państwo, dołączcie do nas, rejestrujcie kilometry i pamiętajcie, że każdy metr zbliża nas do osiągnięcia wspólnego celu. W grupie siła, dlatego zmierzmy się wspólnie z wyzwaniami jakie czekają nas tego lata.

 

Gotowi…?

Start!

Do zobaczenia na szlaku ????