Promocja „Migracja OCR”

Promocja „Migracja OCR”

 2020

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej Comarch “Migracja OCR”. W ramach promocji mogą Państwo zakupić usługę Comarch OCR taniej o 50% przez okres 6 miesięcy. Poniżej przedstawiamy szczegółowe zasady promocji: 

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

 

Z promocji może skorzystać każdy przedsiębiorca, który nie posiada i nie posiadał usługi Comarch OCR, natomiast do tej pory korzystał z innego oprogramowania tego typu.

 

Warunkiem uzyskania 50% rabatu jest posiadanie faktury zakupu dotychczas użytkowanego oprogramowania lub faktury poświadczającej zakup aktualizacji, bądź gwarancji na to oprogramowanie. Wskazany dokument nie może być wystawiony w terminie wcześniejszym niż 01.01.2020r. 

 

 

Jakie pakiety Comarch OCR są objęte promocją?

 

Promocja dotyczy miesięcznych pakietów aplikacji Comarch OCR, zakupionych bezpośrednio w sklepie internetowym Comarch. Rabat w wysokości 50% udzielany jest wówczas na okres pierwszych 6 miesięcy korzystania z usługi. 

 

Przed dokonaniem zakupu mogą Państwo skorzystać z bezpłatnej wersji testowej aplikacji. Klikając na poniższy przycisk otworzą Państwo instrukcję jak uruchomić DEMO.  

 

 
 

 

Kiedy i jak można skorzystać z promocji?

 

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać skan w/w dokumentów potwierdzających korzystanie z innego oprogramowania na adres email: sklep@comarch.pl. Wówczas w odpowiedzi zwrotnej Comarch prześle kod rabatowy, z którego należy skorzystać podczas składania zamówienia. 

 

Zamówienie trzeba złożyć w czasie trwania promocji tj. od 1.12.2020 do 31.01.2021

 

Regulamin promocji znajdą Państwo na dedykowanej stronie Comarch.

 

 

 

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji zapraszam do kontaktu: 

 

OCR  Klaudia Dziuban        promocja  661 068 382              Optima  klaudia.dziuban@ordersoft.pl