Konferencja “Produkcja w dobrych rękach”

Comarch ERP XL

Konferencja “Produkcja w dobrych rękach”

2018

 

„Produkcja w dobrych rękach” – to cykl konferencji organizowanych przez Comarch. Konferencje zaplanowane są w czterech miastach m.in. 23 maja w Poznaniu. Jest to już trzecia edycja spotkań.

 

Zaproszenie jest w szczególności kierowane do osób zarządzających czy właścicieli firm produkcyjnych, którzy zdają sobie sprawę z konieczności digitalizacji firmy. Mile widziani będą również przedstawiciele firm, którzy nie posiadają obecnie systemu ERP lub system aktualny nie spełnia ich oczekiwań.

 

Cyfryzacja na linii produkcyjnej i w dziale utrzymania ruchu, jej wpływ na funkcjonowanie firm produkcyjnych, harmonogramowanie produkcji czy ustalanie kosztu wytworzenia to tylko kilka z zaplanowanych tematów. Szczegółowa agenda dostępna jest na dedykowanej stronie wydarzenia.

 

Charakter spotkań jest głównie praktyczny dlatego cieszą się one uznaniem i dotychczasowe edycje zostały bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników.

 

Wzięcie udziału w konferencji jest bezpłatne. Należy jedynie wcześniej się zarejestrować na stronie www.produkcja2018.comarch.pl. Miejsce spotkania w Poznaniu: Hotel Poznański ul. Krańcowa 4, Luboń.