Comarch ERP XL 2019.0.1 rozwiązanie dla produkcji

Systemy ERP w Polsce

Comarch ERP XL 2019.0.1 rozwiązanie dla produkcji

Comarch ERP XL to rozbudowany system klasy ERP dedykowany średnim i dużym przedsiębiorstwom z każdej branży. Program jest zbudowany modułowo, więc w miarę rozwoju firmy i powiększaniu o nowe sektory lub liczbę stanowisk można go dostosować rozbudowując strukturę.  Dzięki temu, że producentem jest polska firma system jest aktualizowany pod zmiany jakie zachodzą w naszym prawie. Obecnie z rozwiązania korzysta już ponad 5000 przedsiębiorstw.

Comarch udostępnił nową wersję systemu ERP XL 2019.0.1 i wzbogacił ją o kolejne przydatne funkcjonalności. W związku ze zmianami prawnymi i obowiązkiem wysyłania sprawozdań finansowych drogą elektroniczną Comarch wydał aplikację e-Sprawozdania. Dzięki rozwiązaniu można stworzył sprawozdanie w wymaganym formacie XML. Od nowej wersji Comarch ERP XL aplikacja może w pełni zintegrować się z oprogramowaniem czyli zestawienia księgowe można przesyłać wprost do aplikacji.. Umożliwia to tworzenie repozytorium sprawozdań i przechowywanie ich w bazie danych. Oczywiście dostęp mają uprawnieni operatorzy.

Dostęp operatorów

W nowej wersji Comarch ERP XL użytkownik może dokonać ręcznej zmiany korekty wartościowej FZK/FRK. Dotychczas system domyślnie dokonywał zwrotu na elemencie korekty ilościowej do dostawy, która została w całości wyprzedana. Obecnie program odszuka brakujące towary z dostaw, jeśli takowe istnieją, a następnie utworzy element z zerową ilością, wskazując w subelemencie na tę wyprzedaną dostawę. Operator po tym zabiegu może dokonać korekty.

Zmiana dostawy korygowanej na ręcznej FZK/FRK

Zmiana nastąpiła również w obsłudze importu wyciągu bankowego. W wersji 2019.0.1 określamy po jakim kursie dane pozycje wyciągu będą zaimportowane.

  Zmiana kursu na operacji bankowej

O wszystkich zmianach przeczytają Państwo w dokumentacji.

Comarch ERP XL dla produkcji

Wdrażanie systemów ERP to odpowiedz na zmiany w przemyśle. Jako firma informatyczna wiemy z jakimi problemami borykają się nasi Klienci. Wysłuchujemy ich potrzeb i odpowiednio dobieramy program, który rozbudowujemy własnymi aplikacjami. Dlatego budzimy zaufanie i branże produkcyjne chętnie z nami współpracują.

Jednym z takich przykładów była współpraca z firmą NOTI. Wdrożenie systemu Comarch ERP XL zrealizowane z tym Klientem otrzymało dwie nagrody podczas Partnerstwa Comarch, a teraz chwalimy się nim w Gazecie Wyborczej. Wszyscy mogą poznać historię naszej współpracy z przedsiębiorstwem produkującym unikalne meble. Opowiadamy o drodze, którą przeszliśmy wspólnie z Klientem: od poznania problemów, przez przygotowanie rozwiązań, po realizację i ponadprzeciętne efekty jakie otrzymaliśmy. To wdrożenie jest ciekawym przykładem możliwości tkwiących w dobrym wdrożeniu Comarch ERP XL w zakresie przepływu informacji i wydajności. A wyniki mówią same za siebie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.