Webinary

Webinary – wartość dodana systemów Comarch ERP

Comarch jest wiodącym polskim producentem oprogramowania ERP. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Comarch stale rozwija systemy ERP i aplikacje współpracujące o nowe funkcjonalności oraz dostosowuje je do zmieniających się przepisów.

Wygodnym źródłem wiedzy o nowościach w programach Comarch, a także o istotnych zmianach dotykających przedsiębiorców są bezpłatne webinary przygotowane w formie szkoleń online. Wśród prowadzących pojawiają się zarówno specjaliści z Comarch, jak i eksperci zewnętrzni dysponujący szeroką znajomością omawianych zagadnień.

Powody, dla których warto brać udział w webinarach:

  • Zwięzłe i merytoryczne przedstawienie aspektów mających znaczenie w rozwoju biznesu,
  • Porady ekspertów na żywo – w trakcie i/lub po zakończeniu webinaru prelegenci odpowiadają na pytania uczestników,
  • Szkolenia dopasowane do współczesnych wymagań – przekazanie istotnych informacji w atrakcyjnej formie wizualnej z wykorzystaniem praktycznych przykładów,
  • Możliwość zaproponowania tematu, a także zadawania pytań przed webinarem – prelegenci udzielą odpowiedzi podczas webinaru.

Tematy zaplanowanych webinarów wraz z możliwością rejestracji na nadchodzące wydarzenia znajdą Państwo na dedykowanej stronie.

Zrealizowane webinary są dostępne w formie materiałów video z możliwością obejrzenia w dogodnym momencie. Polecamy je szczególnie osobom, które nie mogły skorzystać we wcześniejszym terminie. Korzystanie z archiwum webinarów usprawnia wyszukiwarka ograniczająca listę na podstawie wpisanej frazy.

Zachęcamy do bieżącego śledzenia portalu http://webinary.comarch.pl/