Kariera

Dołącz do nas

Firma OrderSoft to ludzie, których wspólnym celem jest ułatwianie pracy naszym Klientom. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu nie tylko wiemy jak tego dokonać, ale także potrafimy budować zespół, który poradzi sobie niemal z każdym problemem. W przypadku tych większych przygotowaliśmy wiele sposobów na rozwiązywanie ich z uśmiechem.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:
Asystent Handlowca

Zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa klienta biznesowego,
  • przygotowywanie ofert,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie,
  • dobra znajomość obsługi komputera (aplikacje biurowe).

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • darmowe lekcje języka angielskiego.
Młodszy konsultant ERP ds. Logistyki

Główne czynności realizowane na stanowisku pracy:

  • bieżące wsparcie klientów w pracy z systemem ERP,
  • prowadzenie konsultacji merytorycznych,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • prowadzenie szkoleń.
  • udział w projektach wdrożeniowych systemów ERP Comarch,
  • opieka powdrożeniowa nad Klientami.

Wymagania:

  • umiejętność kompleksowej realizacji powierzonych zadań,
  • rzetelność,
  • komunikatywność,
  • znajomość procesów biznesowych, lub zagadnień rachunkowości, finansów, kadrowo-płacowych
  • chęć rozwoju i udziału w ciekawych projektach realizowanych w różnych branżach na terenie całej Polski.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemu Comarch ERP: OPTIMA, XL, lub Altum,
  • praktyczna znajomość informatycznych systemów finasowo-księgowych,
  • praktyczna znajomość SQL,
  • doświadczenie w udziale lub w realizacji projektów wdrożeniowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
  • wewnętrzne szkolenia ułatwiające szybkie zdobycie kompetencji,
  • udział w ciekawych projektach wdrożeniowych systemów Comarch,
  • określoną ścieżkę rozwoju,
  • dostęp do najnowszych rozwiązań, technologii i narzędzi pracy,
  • lekcje języka angielskiego,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • chilly room z piłkarzykami, stołem do ping-ponga i siłownią.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Przygotowaliśmy dla was coś jeszcze…

Rywalizacja
Chill room

Piłkarzyki oraz stół do pingponga pozwalają szybko rozładować stres.

Edukacja
Nauka języka

Elastyczność zajęć i miła atmosfera sprzyjają poszerzaniu wiedzy.

Integracja
Planszówki

Różnorodność gier pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie.

Wyjazdy
Spływy kajakowe

Wyrwanie się z miasta i otoczenie natury daje prawdziwy zastrzyk energii.